Rejestracja konta
x

Zaloguj się

Login:

Hasło:

lub Zarejestruj

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredito24 - informacje / opinie
Autor Wiadomość
admin Offline
Administrator

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Kredito24 - informacje / opinie
[Obrazek: sukW9Kp.png]

Kredito24 to pożyczki online bez BIK nawet do 3000zł na 30 dni. Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste.

Zaznacz ile i na jak długo chcesz pożyczyć i przejdź do wypełniania wniosku. Wprowadź swoje dane osobowe. Możesz też podać link do swojego profilu na portalu społecznościowym, aby zwiększyć swoje szanse na pożyczkę.

Decyzję o przyznaniu pożyczki poznasz w ciągu kilku minut. Następnie przelej 1 grosz lub skorzystaj z aplikacji kontoConnect, aby potwierdzić, że jesteś właścicielem podanego przez Ciebie numeru rachunku bankowego.

Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ciągu 10 minut. Każda spłata pożyczki w terminie zwiększa kwotę, którą możesz pożyczyć następnym razem. Pamiętaj, że za dodatkową opłatą możesz wydłużyć okres spłaty. W panelu klienta możesz na bieżąco kontrolować stań swojego konta.

Pierwsza pożyczka w Kredito24 jest za darmo.

Weź pożyczkę w Kredito24
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2014 09:29 PM przez admin.)
11-04-2013 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany
Gość

RE: Kredito24 - informacje / opinie
Polecić mogę pożyczkę długoterminową w Kredito24, wzięłam 1000zł na 6 rat - także fajna opcja z tymi ratami miesięcznymi.

jak szukasz szybkiej pożyczki na dłużej niż 30 dni to wybierz kredito24, ja się nie zawiodłem, decyzję miałem w kilka minut, pieniądze podobnie szybko
11-22-2013 03:57 AM
Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany
Gość

RE: Kredito24 - informacje / opinie
Wnioskowalem o 800zl na 4 miesiace i otrzymalem pozytywna decyzje, fajnie ze sa firmy pozabankowe udzielajace pozyczek ratalnych.
11-25-2013 10:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   TakChwilowka.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS